خیلی ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری

خیلی: ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری سینمایی بدلکاران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث وظیفه «سرهای بریده شده» پایتخت کشور عزیزمان ایران هنوز مشخص نشده است / بازپرس امور جنایی

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به دو سر بریده شده است در اتوبان شیخ بهایی گفت: این دو سر نیمه شب کذشته به محل مورد نظر انتقال یافته و در همان

بازپرس امور جنایی: وظیفه «سرهای بریده شده» پایتخت کشور عزیزمان ایران هنوز مشخص نشده است

عبارات مهم : ایران

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به دو سر بریده شده است در اتوبان شیخ بهایی گفت: این دو سر نیمه شب کذشته به محل مورد نظر انتقال یافته و در همان جا سوزانده شده است اند.

سجاد منافی آذر بازپرس کشیک قتل در گفت وگو با خبرنگار ایلنا راجع به دو سر بریده شده است در اتوبان شیخ بهایی اظهارکرد: ساعت ۲۰ :۸ صبحگاه امروز ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر کشف دو سر بریده شده است به وسیله یک عابر را در یک فضای خاکی در خیابان شیخ بهایی را اعلام کردند.

او با بیان اینکه بلافاصله در محل حاضر شده است و بررسی ها شروع شد گفت: بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به همراه اکیپ تشخیص آگاهی و کار شناسان پزشکی قانونی در محل کشف این دو سر حاضر شده است و مشغول تحقیقات راجع به این پرونده شدند.

وظیفه «سرهای بریده شده» پایتخت کشور عزیزمان ایران هنوز مشخص نشده است / بازپرس امور جنایی

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطر نشان کرد: یک سر متعلق به یک آقا نا شناس و دیگری متعلق به یک زن نا شناس بود که نیمه شب گذشته به این محل انتقال یافته شده است و در آن محل سوزانده شده است بود. متاسفانه اجساد این دو سر هنوز پیدا نشده است.

منافی آذر افزود: تحقیقات جهت شناسایی مقتولین و قاتلان احتمالی در جریان است.

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به دو سر بریده شده است در اتوبان شیخ بهایی گفت: این دو سر نیمه شب کذشته به محل مورد نظر انتقال یافته و در همان

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: