خیلی ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری

خیلی: ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری سینمایی بدلکاران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ممنوع الکار نیستم / آرش ظلی پور

آرش ظلی پور مجری تلویزیون در خصوص حواشی بعد از برنامه ای که مهرداد میناوند در آن حضور داشت و باعث دلخوری هواداران استقلالی شده است بود و در ادامه خبری مبنی بر م

ممنوع الکار نیستم / آرش ظلی پور

آرش ظلی پور: ممنوع الکار نیستم

عبارات مهم : ممنوع

آرش ظلی پور مجری تلویزیون در خصوص حواشی بعد از برنامه ای که مهرداد میناوند در آن حضور داشت و باعث دلخوری هواداران استقلالی شده است بود و در ادامه خبری مبنی بر ممنوع الکاریش در رسانه ها پیچید بود، با دیباچه صحبت کرد.

به گزارش دیباچه، آرش ظلی پور مجری برنامه تلویزیون «من و شما» که چندی پیش خبری مبنی بر ممنوع الکاریش در تلویزیون در رسانه ها پیچیده بود به خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: من سالها روزنامه نگاری کرده ام وکاملا به این حوزه اشراف دارم ، بعد از آن برنامه هیچ پیامی نه از شرکت صدا و سیما و نه از هیچ ارگان خاصی به من نرسید.

ممنوع الکار نیستم / آرش ظلی پور

البته که من بعد از آن برنامه از هواداران استقلالی عذرخواهی کردم با توجه به این عنوان که در آن برنامه استقلالی ها هیچ نماینده ای نداشتند من باید به عنوان نماینده آنها می بودم.

ظلی پور در باره این عنوان که این برنامه تا به امروز حاشیه های زیادی داشته است نیز گفت: ما در این برنامه تیم نویسندگی داریم، یعنی آنها جهت اجرا به من خوراک اطلاعاتی می دهند ، در این برنامه خواستیم خیلی صریح و رک در خصوص زندگی کاری و شخصی مهمانانمان صحبت کنیم و آنها هم با همین پیش زمینه بر روی صندلی برنامه می نشینند.

آرش ظلی پور مجری تلویزیون در خصوص حواشی بعد از برنامه ای که مهرداد میناوند در آن حضور داشت و باعث دلخوری هواداران استقلالی شده است بود و در ادامه خبری مبنی بر م

خواستیم ساختن فرهنگ داشته باشیم تا از این طریق بتوانیم حرف هایی که گاهی از دوستان صمیمی در دلمان می ماند را بگوییم، لیکن خیلی وقت ها پیش آمده که دوستی ها سر این پرسشها از بین می روند.

وی در خصوص دعوت مهمانان نیز گفت: شاخصه دوم برنامه ما دعوت از مهمانان است و به علت رابطه خوبی که هادی قندی (تهیه کننده) با بازیگران و صورت های معروف دارد تلاش کردیم مهمانان آشنا شده است ای را دعوت کنیم و اگر روزی به هر دلیلی نشد هنرمند مد نظرمان را دعوت کنیم به سراغ یک ورزشکار شاخص رفتیم .

همیشه مهمانانی در برنامه حضور داشته اند که کمتر در قاب تصویر برنامه های تلویزیونی بوده اند و حرف هایی را گفته اند که شاید تا قبل از این در هیچ برنامه ای مطرح نشده بود.

ممنوع الکار نیستم / آرش ظلی پور

واژه های کلیدی: ممنوع | برنامه | رسانه ها | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: