خیلی ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری

خیلی: ایران ماشین ایرانی سینمای بدلکاری سینمایی بدلکاران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن دما در روزهای نهایی سال

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در غالب مناطق کشور تا روز چهارشنبه خبر داد. 

زیاد کردن دما در روزهای نهایی سال

زیاد کردن دما در روزهای نهایی سال

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در غالب مناطق کشور تا روز چهارشنبه خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، ضمن آینده نگری شرایط هوا کشور طی روز جاری، اظهار کرد: تا بعد از ظهر امروز (دوشنبه 28 اسفند ماه) با فعالیت سامانه بارشی در نیمه شرقی کشور، همچنان رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد به خاص در استان های خراسان رضوی، جنوبی، سیستان وبلوچستان ، شرق یزد بعضی از نقاط کرمان و شمال هرمزگان آینده نگری می شود.

وی ادامه داد: امروز در بعضی از نقاط شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و گردوخاک خواهیم داشت.همچنین امروز در ارتفاعات شمال شرق و شرق بارش برف دور از انتظار نیست.

زیاد کردن دما در روزهای نهایی سال

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هوا شناسی با اشاره به این که خلیج فارس قبل از ظهر امروز مواج خواهد بود، گفت : از لحاظ دمایی تا روز چهارشنبه (اول فروردین 97) در غالب مناطق کشور روند زیاد کردن نسبی دما رخ خواهد داد.

وی تاکید کرد: با گذر امواج کم دامنه تراز میانی، در روز چهارشنبه در ارتفاعات شمال غرب و غرب خزر و همچنین در روز پنجشنبه در بعضی از نقاط شمال شرق بارش پراکنده آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در غالب مناطق کشور تا روز چهارشنبه خبر داد. 

این کارشناس هواشناسی در آخر با اشاره به شرایط هوا پایتخت طی دو روز آینده، گفت : آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (سه شنبه 29 اسفند ماه) صاف همراه با وزش باد آینده نگری می شود که بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز 23 و 9 درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز چهارشنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری خواهد داشت که در بعضی از ساعات زیاد کردن ابر همراه با وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در نخستین روز فروردین ماه سال 97 ، 25 و 10 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | ظهر امروز | روز چهارشنبه | بعد از ظهر امروز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: